Najbliższa kolejka 16 |
|
|||
dzisiaj: 72, wczoraj: 132
ogółem: 2 170 907
statystyki szczegółowe
Brak aktywnych ankiet. |
1:7 | ||
Olimpia Pysznica | Sokół Kamień |
TRENEROWI MARKOWI KUSIAKOWI
GŁĘBOKIE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA
Z POWODU ŚMIERCI OJCA
zarząd i zawodnicy KS Sokół Kamień
26.01 13.00 - SAWA SONINA
31.01 17.30 - STAL STALOWA WOLA JUNIORZY
09.02 15.00 - WISŁA ANNOPOL
15.02 17.00 - UNIA NOWA SARZYNA
23.02 15.00 - LZS ŹDZIARY
29.02/01.03 - POGOŃ LEŻAJSK
07.03/08.03 - BŁĘKIT ŻOŁYNIA
Rozgrywki Podokręgu Stalowa Wolasezon Wiosna 2019/2020
Zarząd oraz zawodnicy Sokoła Kamień składają
podziękowania za pomoc, wsparcie finansowe oraz
współpracę, wszystkim którzy przyczyniają się do
rozwoju kamieńskiej piłki. Szczególne podziękowania
kierujemy do naszych sponsorów, którzy od lat
regularnie wspierają naszą drużynę:
SPARINGI SOKOŁA KAMIEŃ:
02.02 SOKÓŁ KAMIEŃ - SOKÓŁ NISKO 3:1
BRAMKI: K. KOBYLARZ 2X, M. SZESER.
10.02 - SOKÓŁ KAMIEŃ - STAL II STALOWA WOLA 2:2
BRAMKI: G. WOŹNIAK, ZAWODNIK TESTOWANY.
14.02 - SOKÓŁ KAMIEŃ - KS ŻUPAWA 8:1
17.02 - 12:30 MEMORIAŁ J.DWOJAKA NA HALI SPORTOWEJ
ZESPOŁU SZKÓŁ W KAMIENIU
19.02 - SOKÓŁ KAMIEŃ - ŁKS ŁOWISKO 3:2
BRAMKI: K. KOBYLARZ, K. SMUSZ, M. SZESER.
24.02 - SOKÓŁ KAMIEŃ - JANOWIANKA JANÓW LUBELSKI 4:3
BRAMKI: G. RYCHEL, M. SZESER, K. KOBYLARZ, ZAW. TEST.
02.03 - SOKÓŁ KAMIEŃ - RETMAN ULANÓW 5:0
BRAMKI: B. HORAJECKI 3X, M. SZESER, D. BAJEK.
8.03 SOKÓŁ KAMIEŃ - BŁĘKIT ŻOŁYNIA 7:0 (2:0)
BRAMKI: M. SZESER 2X, G. RYCHEL 2X, K. KOBYLARZ 2X, ZAW.TEST.
SKŁAD: K. JASIŃSKI - D. KIDA, K. SMUSZ, ZAW. TEST., M. PODSTAWEK,
K. KOBYLARZ, G. WOŹNIAK, B. HORAJECKI, G. RYCHEL, M. SZESER,
N. METENKA. NA ZMIANY WCHODZILI: A. KOZAK, D. SZEWCZYK, M. MARUT.
17.03 SOKÓŁ KAMIEŃ - SAN KŁYŻÓW 5:0
BRAMKI: PODSTAWEK, KOBYLARZ 2X, SZESER, SOCHA.
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Klasa Okręgowa » Stalowa Wola | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Olimpia Pysznica | 1:7 | Sokół Kamień |
2019-11-10, 14:00:00 |
||
relacja » | ||
oceny zawodników » |